سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با اعضای هیئت مدیره جامعه بازاریان و بازرگانان کیش و مدیران بازارهای تجاری جزیره، با اشاره به شعار “کیش ، بهشت خانواده ها” به معرفی و تشریح طرح فرهنگی و اجتماعی *صدف* پرداخت . به گزارش پایگاه خبری مردم کیش به نقل از روابط‌عمومی […]

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با اعضای هیئت مدیره جامعه بازاریان و بازرگانان کیش و مدیران بازارهای تجاری جزیره، با اشاره به شعار “کیش ، بهشت خانواده ها” به معرفی و تشریح طرح فرهنگی و اجتماعی *صدف* پرداخت .

به گزارش پایگاه خبری مردم کیش به نقل از روابط‌عمومی جامعه بازاریان،  «سید علیرضا فاطمیان پور» اظهار کرد: طرح «صدف»برنامه‌ای برای سازماندهی و هدایت ظرفیت‌های مردمی در جهت پاسداشت و حفظ ارزش‌های فرهنگی اجتماعی جزیره کیش، مطابق بر سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

وی با اشاره به تبلور آرامش در جزیره کیش برای اقشار مختلف جامعه به ویژه خانواده ها، افزود: ارتقا و تقویت مسائل فرهنگ سازی شده در جزیره کیش از سهل انگاری و کمرنگ شدن موضوعات مهم فرهنگی اجتماعی جلوگیری می‌کند.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر تأمل جدی در برنامه ریزی‌های فرهنگی از سوی این معاونت اظهار کرد: برای حل موضوعات و چالش‌های پیش رو باید با برنامه ریزی جامع و هوشمندانه با اتکا به مشارکت مردمی و ایده های نو گام برداشت.

وی اضافه کرد: در طرح صدف به همه ابعاد از جمله عفاف و حجاب، ارتقا کیفیت خدمات، رعایت مسائل زیست محیطی، مقابله با ناهنجاری‌ها و بسیاری موارد دیگر توجه شده است.

مدیرعامل جامعه‌ بازاريان و بازرگانان کیش نیز با قدردانی از همه مدیرانی که در جهت کاهش و حل معضلات و مشکلات کیش تلاش می کنند گفت ؛ در راستای عمل نمودن به مسئولیت های اجتماعی، همه آحاد جامعه در برابر این خاکپاره نجیب ایران مسئول هستند.

رحمان سادات نجفی با اشاره به کارکرد بازارها بعنوان هسته های اقتصادی جزیره و اینکه بازارهای کیش براساس آیین نامه اجرای قانون تملک آپارتمان ها اداره می شوند ، از نهادها و تشکیلات حاکمیتی مستقر در جزیره خواست تا به وظایف قانونی خود عمل نمایند.

در این نشست ۴ ساعته ، اعضای هیئت مدیره جامعه بازاریان و بازرگانان کیش و همچنین مدیران بازارهای تجاری جزیره در خصوص اجرای این طرح و مسائل و مشکلات موجود به تبادل نظر پرداختند.

طرح فرهنگی اجتماعی صدف *از سوی سازمان منطقه آزاد کیش* ارائه و در حال پیگیری می‌باشد.